M E N UČESKY

ENGLISH

DEUTSCHNÁVŠTĚVY:
Privat IRMA se nachází na Jižní Moravě, v okrese Blansko, cca 20 km na sever od města Brna a 15 km od Moravského krasu.

Leží v lesnaté kopcovité krajině na hlavní trase mezi městem Brnem a Blanskem. Což vnukuje návštěvu blízkého Moravského krasu, ale i dalších zajímavých míst, které naše okolí nabízí. Pouze 15 min. jízdy z centra Brna láká jeho návštěvníky k pobytu u nás hlavně z důvodu poskytnutí klidu k načerpání další energie, odpočinku a relaxace, který v centru města těžko hledají a u nás jsou za chviličku.

Všem hostům nabízíme soukromí, klid potřebný pro dobrou relaxaci a individuální přístup.


Pro ty, kteří mají rádi turistiku, nabízíme vycházku jak už do 1km vzdálené vesničky Sv. Kateřiny, kde se na kopečku nachází malebný kostelík a žijí tam příjemní lidé nebo na Nový hrad či Babí lom odkud budete mít výhled na široké okolí, či do 4km vzdálené vesnice Vranov s kostelem Nanebevzítí Panny Marie.

Blízké okolí nabízí vyžití v oblasti kultury, sportu, zábavy i turistiky:


    • 15 km vzdálený Moravský kras s jeskyní Macocha, Punkevními jeskyněmi, jeskyní Balcarka, nově otevřená jeskyně Výpustek ...
    • 10 km vzdálené Westernové městečko v Boskovicích
    • K zábavě, kultuře a sportu pak uspokojí např. 8 km vzdálené město Blansko, či 20 km město Brno,...
    • Ve 4km vzdálené vesnici Lipůvka se nachazí známá restaurace Formanka, ke které se přípojí další dobré restaurace z okolí


Nenabízíme přepych a luxus, ale pobyt v čistém domácím prostředí s absolutním soukromím s možností dobré relaxace a odpočinku.